O nás

Welcome!

Naša myšlienka

Sme profesionáli a nadšenci, ktorí vám prinášajú jedinečný koncept, ktorý spája výchovu, pohyb a zdravé stravovanie pre vaše deti a pre rodičov ponúka možnosť zregenerovať duševné i fyzické sily pod jednou strechou. 

Máme jediný cieľ a tým je Vaša pohoda a spokojnosť.

 

Ing. Jiří Pěček, CEO

– zakladateľ a riaditeľ školky

 

Vyštudoval som športový manažment na Vysokej škole banskej – Technickej Univerzite v Ostrave. 15 rokov som bol aktívnym hráčom extraligy ČR v hádzanej – člen reprezentácie ČR do 19 rokov. Po vážnom zranení kolena som začal cvičiť a neskôr tiež predcvičovať Pilates, ktorý ma znovu vrátil k aktívnemu pohybu a dal mi možnosť venovať sa mojím obľúbeným športom – surfing, wakeboarding, freeskiing, mtb, horolezectvo, hádzanej a množstvu ďalších.

Po štúdiách na vysokej škole som pracoval v nadnárodných spoločnostiach ako špecialista so zameraním na firemné a racionálne stravovanie. 

Počas pracovnej praxe som také 3 roky pôsobil ako tréner mladých hádzanárskych talentov. Absolvoval som 2 ročný kurz hatha yogy a 1 ročný kurz power yogy. Pilates cvičím pravidelne už 9 rokov a z toho 5 rokov predcvičujem.

V poslednom čase rád praktizujem jógu, ktorá je veľmi relaxačná a pomáha mi naštartovať každý deň. Na posilnenie centrálneho svalstva, prípravu na športový výkon a pri rehabilitácii volím Pilates, ktorý je pri správnej praxi silovo veľmi užitočný.

Väčšinu voľného času trávim na vode, horách či len tak v prírode se svou rodinou 🙂

 

 

Mgr. Mária Ondková
– učiteľka 

Mám ukončené pedagogické vzdelanie v odbore predškolská a elementárna pedagogika a aktuálne študujem posledný ročník špeciálnej pedagogiky a pedagogiky mentálne postihnutých v Ružomberku.

Mám skúsenosti nie len z detskeho domova (rodičia pracujú ako profesionálni rodičia v detskom domove), ale aj zo školskej praxe, detských táborov a brigád v materských školách. Hrám na  zobcovú flautu a klavír. 

Medzi moje záľuby patrí šport, turistika, cestovanie, varenie, spev a hudba. Zaujímam sa o zdravý životný štýl.

 

Práca učiteľky je náročná, ale krásna“.  

Mgr. Michaela Horváthová
– učiťelka

Na  Pedagogickej fakulte UK v Bratislave som vyštudovala odbor Špeciálna  pedagogika. Nejaký čas som pracovala v obore,  konkrétne s mentálne postihnutými ľuďmi,  pretože sa mi veľmi páčila myšlienka, že im budem  pomáhať. Vnútorne ma však táto práca nenapĺňala. Preto som neskôr súhlasila s ponukou práce učiteľky v súkromnej škôlke Slniečko. Táto práca sa mi veľmi zapáčila, pretože som mohla byť kreatívna a   hneď som videla výsledky mojej práce, ako deti napredujú.
Takže aj  po rodičovskej dovolenke s mladšou dcérou som mala hneď jasno, že  sa chcem opäť vrátiť k  práci učiteľky v škôlke. Že budem môcť navyše do svojej práce vnášať skúsenosti, ktoré  získavam  pri  výchove  mojich dievčat a tiež  skúseností, ktoré som nadobudla v rodinnom centre Ráčik, v ktorom som pracovala ako dobrovoľníčka počas rodičovskej  dovolenky.  Viedla som tam napríklad aj   kurz “Tvorivé dielničky pre detičky” a kurz “Malí muzikanti”. S dcérkami som tam navštevovala Montessorri  kurz, organizovala som a zúčastňovala som sa prednášok zamerané aj  na  výchovu a  zdravý životný štýl. 
 

Preto,  keď som sa dozvedela o škôlke emJOY,  vedela som, že to je škôlka v ktorej chcem pracovať, lebo jej filozofia mi je veľmi blízka:)

Po práci s deťmi v škôlke, svoj voľný čas rada venujem svojej rodine a sebe. Rada relaxujem pri  joge, prechádzkach v lese a  v zime pri lyžovani. Rada mám tiež  cestovanie, hudbu  a umenie. 

 

Monika Pálová

– lektorka anglického jazyka a instruktorka jógy pro deti

Angličtine pre deti predškolského veku sa venuje od roku 2006. Učila na viacerých MŠ v Bratislave deti vo veku od 3 do 7 rokov. Podľa skladby detí používa rôzne metódy výučby anglického jazyka, kombinuje vnímanie cez hru, pohyb, spev, tvorenie. Je spolutvorkyňou metodických postupov na výučbu anglického jazyka na MŠ. Jej lekcie sú pestré, zábavné, zamerané na získavanie nových poznatkov, ako i oživenie staršieho učiva.

 

 

 

Andrea Jelínková

– inštruktorka Vinjása flow a Ashtanga yogy Mysore

Od malička som sa venovala pohybu. Gymnastika a aerobik boli súčasťou môjho života 13 rokov. Aj vďaka nim rozumiem, ako naše telo funguje a čo potrebuje, aby bolo zdravé, silné, pružné.

Jóga je mojou láskou na druhý pohľad (na prvý som to nejako celé nepochopila). Od tohto momentu ju však milujem. Pri nej dokážem zabudnúť na celý svet, byť sama so sebou, a pritom vnímať energiu skupiny.

Rešpektujem a obdivujem každú školu jógy. Mne najbližšia je Asthanga, ktorú som sa učila v Indii a stále sa učím doma v Bratislave. Baví ma svojou dynamikou, postupnosťou a prirodzeným pohybom. Akonáhle si v duchu zaspievam prvú mantru, ocitnem sa v škole na terase s výhľadom na Gangu. A to je wow.

 

Kvalifikácia a skúsenosti:

Power Yoga I /práve dokončujem/: YoGo, Bratislava, 2016

Ashtanga Yoga: Primary Series: Prakriti, Bratislava, 2016

Hatha Yoga, Ashtanga: Shiva Yoga Peeth, Rishikesh, India, 2015

Klasická masáž: Dexter Academy, Praha, 2015

Medzinárodný rozhodca gymnastického aerobiku SK: 2005-2007

Reprezentantka gymnastického aerobiku SK: 2000-2004

 

Juliana Geržová

– inštruktorka Jóga pre zdravý chrbát, Ashtanga a Power yogy

Som manželkou, matkou, ženou… v mojom živote má joga miesto každý deň. Dáva mi pokojnú myseľ, silnejšie a pružnejšie telo, kopec kamarátov, mnoho skúseností, nové pohľady na život, ale hlavne mi ukazuje pravdu o sebe samej. Baví ma pracovať s ľuďmi, spoznávať ich príbehy, pomáhať im od bolesti, prípadne pomôcť zrelaxovať, jednoducho žiť kvalitný život. V mnohom sa od mojich žiakov učím, sú mi neustálou inšpiráciou a motiváciou.

Certifikácie:

Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa – špecializácia Power joga

RYT 200 – Ashtanga joga Jaro Pávek

Dokončujem špecializáciu Joga pre zdravý chrbát – PYA Praha

Masérske kurzy

 

 

Milan Kováč

– inštruktor Vinyasa flow a Power yogy a Movementu

 

Akreditovaný inštruktor jogy (vinyasa flow) a pohybového cvičenia

9 rokov som bol aktívny hráč hádzanej. Po ukončení hráčskej kariéry, spojenej s návratom luxačnej zlomeniny lakťa a problémov s chrbtom, som sa začal aktívne venovať cvičeniu jogy, ktoré mi vrátilo stratenú mobilitu tela a priviedlo ma až k pohybovému cvičeniu, ktoré mi umožnilo objaviť cestu k možnostiam a sile, ktoré ľudské telo ponúka.

Začal som sa viac venovať štúdiu efektívneho ľudského pohybu a jeho použitia v systéme cvičenia. Využitím prvkov z bojových umení, ako je capoeira a MMA, ktorému sa venujem, sa mi podarilo zaradiť do cvičenia aj silové prvky a nervosvalovú koordináciu s vlastným telom a nadobudnúť tak späť stratenú silu, ktorú zapríčinil môj dlhodobý pobyt v nemocnici.

Cvičenie jogy mi pomohlo nielen napraviť boľavý chrbát, ale tiež uvedomiť si funkčnosť svojho tela ako celku a naučilo ma ventilovať stres každodeného života.

Cvičenie jogy mi umožnilo znova sa vrátiť k športom, ktorým som sa venoval – wakeskating, skateboarding, bojové športy, mtb a loptové hry.

 

Certifikácia:

Power Yoga I: YoGo, Bratislava, 2016

 

Anna Drtilová

– masérka

Som matka troch dospelých detí, ktorá po materských dovolenkách začala pracovať vo farmaceutickej spoločnosti. Po 5-tich rokoch strávených kancelárskou prácou, sme spolu s rodinou strávili rok v zahraničí, kde môj manžel pracoval.

Pomoc ľuďom mi bola vždy blízka. Preto som po návrate na Slovensko hľadala uplatnenie v zamestnaní, kde by som priamo mohla ovplyvňovať a skvalitňovať život ľuďom po fyzickej, ale aj mentálnej stránke. Toto ma doviedlo k masérstvu, ktorému sa s radosťou venujem dodnes.

Mám ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a pedagogickou spôsobilosťou na PdF UK v Bratislave. V roku 2003 som absolvovala masérsku školu REMAS Piešťany, kde som získala osvedčenie zo základnej a športovej masáže. Ďalšie doplnkové kurzy som absolvovala u Ing. J. Patakyho a u Evy Zemkovej o reflexnej masáži chodila a v REMAS Piešťany o celulitídnej masáži.

Svoju profesiu som vykonávala viac ako 13 rokov vo Fitnes a spa centre Hotela Danube. Okrem toho som externe spolupracovala aj v Hoteloch Dukla, West, Cartlton, či Arcadia.

Mám bohaté skúsenosti s ľuďmi, ktorí majú sedavé zamestnanie, prípadne pre výkon svojho zamestnania veľa cestujú. Regenerácia tela pomocou pohybu a masáže sa stala ich životným štýlom. To nielen ako prevencia pred samotným problémom pohybového aparátu, ale aj samotné doliečenie už vzniknutých problémov. V posledných rokoch som mala možnosť pracovať aj s klientami, ktorí sa športu venujú dlhodobo, vrátane juniorských športovcov, ale i seniormi.

Ku každému klientovi pristupujem individuálne s úprimnou snahou mu pomôcť. Môj vnútorný postoj, ktorý sa mi vždy v živote osvedčil je, že „všetko, čo človek robí z lásky a s láskou, je dobré“.